Oferta

Zapraszamy przez cały rok. Idealna lokalizacja w Jantarze, w samym centrum miejscowości! Wszystkie pokoje posiadają w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz łazienkę.

Od stycznia do połowy czerwca oraz od października do końca grudnia cena od 80 zł doba / osoba.

Od połowy czerwca do końca września cena od 125 zł doba / osoba.

* minimalny okres wynajmu to 2 doby poza sezonem, w sezonie min. 5 dób

* powyższe ceny nie dotyczą okresu świąt, długich weekendów.

* wynajmujemy na jedną dobę poza sezonem (tylko w takim przypadku do ceny wynajmu doliczana jest jednorazowa opłata za przygotowanie i sprzątanie studia w wysokości 150 zł).

Informujemy, że w trosce o Państwa bezpieczeństwo i komfort pokoje po każdym kliencie są dokładnie sprzątane, dezynfekowane oraz ozonowane.

Zapraszam Państwa do spędzenia urlopu w malowniczej nadmorskiej miejscowości Jantar. Proponujemy Państwu pobyt w naszych nowych komfortowych pokojach z łazienkami. Pokoje znajdują się na dużej ogordzonej działce w wolnostojącym budynku. Oferujemy 2 pokoje z łazienkami (w jednym pokoju prywatna łazienka znajduje się vis - a - vis pokoju na korytarzu) o powierzchni 20 m każdy dla 2 osób oraz 2 pokoje 2 osobowe z łazienką o powierzchni 13 m (w jednym pokoju prywatna łazienka znajduje się vis - a - vis pokoju na korytarzu). Każdy pokój posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny (płyta indukcyjna, lodówka, czajnik). Dodatkowo do dyspozycji w każdym pokoju jest żelazko, deska do prasowania oraz suszarka. Każdy pokój wyposażony jest w płaski telewzior z naziemną cyfrową telewizją oraz WiFi. Posiadamy bezpłatny parking dla naszych gości. Obok budynku mamy dla gości miejsce do wieczornego relaksu i grilowania oraz miejsce do rekreacji dla dzieci i dorosłych.

Do morza jest około 850 m, można dojść drogą leśną lub asfaltową (tą drogą ok. 1000 m). Mieścimy się w samym centrum miejscowości. Pobyty do ustalenia, Cena od 75 zł doba / osoba w zależności od terminu i długości wynajmu. Doba zaczyna się od godziny 15 tej a kończy o godz. 10 tej dnia następnego. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Kochamy zwięrzęta, ale ze względu na innych klientów i charakter noclegu nie możemy przyjmować gości ze swoimi pupilami.

Więcej informacji pod nr telefonu: 608622799.

Zapraszamy!

Dodatkowe Informacje

Na terenie obiektu:
  • miejsce na grilla
  • parking
  • internet
  • plac zabaw dla dzieci
Wyposażenie pokoi:
  • łazienka
  • TV
  • sprzęt plażowy
  • lodówka
  • czajnik
  • aneks kuchenny

Pogoda

Pogoda Jantar na dziś: 20-05-2024

pogoda
Noc: 23:00 - 05:00 Temperatura: 13 18 °C
pogoda
Rano: 05:00 - 11:00 Temperatura: 12 16 °C
pogoda
Dzień: 11:00 - 17:00 Temperatura: 15 19 °C
pogoda
Wieczór: 17:00 - 23:00 Temperatura: 15 20 °C